Home Alledaagse problemen Обручки на весілля, цікаві правди

Обручки на весілля, цікаві правди

by Eric

Це індивідуальне весільне святкування – важлива частина церемонії одруження, без якого не обійдеться жодне весілля. Також важко уявити, що вперше стара традиція виникла на 5000 років тому! Пропонуємо краще розкрити всі ключики обручок.

Чому третій палець

Потрібно звернутися до історичних подробиць, щоб відповісти на розміщений запит. Стародавні єгиптяни були першими, хто носив весільні каблучки. Їх вибір припав на третій палець. Це сталося не випадково: жителі Стародавнього Єгипту вважали, що в ньому бере початок кровоносна судина, що веде прямо до серця. Останнє насправді постійно думали про головний символ кохання. Єгиптяни виготовляли каблучки з осоки, надавали їм круглу форму.

Стародавні греки продовжували звичай торгувати обручками. У еллінів декор додатково носили на третьому пальці, що говорило про те, що людина вже знайшла споріднену душу.

Не залишилися осторонь і жителі Стародавнього Риму, фактично відкривши новий обряд. Вони внесли в нього істотні зміни, першими почали виготовляти сталеві вироби. Але палець залишився тим самим. Як правило, каблучки були стилізовані під фокуси, що символічно вказувало на рівність обов’язків дружини і чоловіка.

Що стосується наших найближчих предків – давніх слов’ян, то вони вважали за краще не відступати від усталених звичаїв, залишаючись надягати весільну каблучку на безіменний палець. Тож тисячолітня рутина фактично збереглася до наших днів.

Правда, ті, хто сумнівається, висловлюють більш прозаїчну незгоду з цього приводу. Саме третій палець менше інших задіяний у повсякденних справах. Самоцвіт, одягнений на нього, не завдає людині болю.

Важко зробити однозначний висновок щодо вибору пальця для інтерактивного кільця. Однак незважаючи на це, жодна людина не мала здатності змінити стародавню рутину протягом століть. Можна купити срібні обручки пара у нашому інтернет магазині зі знижкою.

Різновиди весільних обручок

Перед тим, як відправитися в ювелірний магазин, не завадить ознайомитися з існуючими варіантами весільних модних прикрас. По-перше, давайте перевіримо, яку форму мають кільця взаємодії:

  1. Класика. Це гладкі кільця з рівним зовнішнім або внутрішнім рахунком. Функціональний вибір, який подобається більшості пар за його лаконічність, а також зручність використання.
  2. Закладні кільця. Досить величезні вироби, виконані в хай-тек дизайні. Ця версія ідеально підходить для гравіювання або складних стилів на безелі.
  3. Прямо. Вони мають гладку поверхню, виглядають стильно та керовано. Цінителям простоти і строгості він точно сподобається.
  4. Круглий. Ще одна назва цього виду – «бублик». Найбільш зручний варіант дизайну, який не створює незручностей у побуті. Зазвичай його збирають чоловіки.
  5. Піднятий. Вони закруглені як зсередини, так і зовні. Для кращої краси ви можете покращити предмети візерунком.
  6. Увігнутий. Одні з найпрактичніших обручок для модних прикрас. Їх зовнішня сторона дещо увігнута всередину, а внутрішня – зазвичай кругла. Завдяки цим функціям каблучки практично не піддаються механічним навантаженням, тому довго зберігають привабливий вигляд.

You may also like